počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Počítadlo přístupů
Online: 4
Dnes: 32
Týden: 459
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

Dodací a dopravní podmínky pro ČR

Zásilková společnost PPL do 24 hodin

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail v okamžiku, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Zboží na další den je odesláno každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 14:00 hod.

 Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Odpolední doručování platí jen pro větší města. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 

Níže uvedené informace platí pro dodání v rámci České republiky

dopravné při platbě předem

139,- Kč (vč. DPH)

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

190,- Kč (vč. DPH)

dopravné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMA

 

 Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 15:00 hod.

dopravné při platbě předem

109,- Kč (vč. DPH)

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

166,- Kč (vč. DPH)

dopravné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMAPozor - pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 


 


 

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání Vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 15:00 hod.


 

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor : Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
 

dopravné při platbě předem

100,- Kč

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

157,- Kč

dopravné při objednávce zboží nad 3.500,- Kč včetně DPH

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3.500,- Kč včetně DPH

ZDARMA