počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Počítadlo přístupů
Online: 2
Dnes: 77
Týden: 444
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

Dodací a dopravní podmínky pro ČR

 

 Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Zboží na další den zasílám každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 15:00 hod.

dopravné při platbě předem

159,- Kč (vč. DPH)

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

220,- Kč (vč. DPH)

dopravné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3.500,- (vč.DPH)

ZDARMAPozor - pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 


 


 

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání Vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny. Zboží na další den zasílám každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 15:00 hod.


 

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor : Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
 

dopravné při platbě předem

139,- Kč

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

200,- Kč

dopravné při objednávce zboží nad 3.500,- Kč včetně DPH

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3.500,- Kč včetně DPH

ZDARMA