počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Počítadlo přístupů
Online: 3
Dnes: 65
Týden: 432
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

O mně

 

​Obchodní činností se zabývám jako osoba samostatně výdělečně činná nepřetržitě od roku 1991. Moje dosavadní aktivity jsou velkoobchodního charakteru s regionálním dosahem a nesouvisí přímo s nabídkou sortimentu na tomto e-shopu.

 

Obchodní rejstřík

 

    Věřím, že zajímavé a originální zboží je základem dobrého internetového obchodu. Díky originalitě zde nabízených měděných fontán doufám, že i přes jejich nemalou cenu si tyto fontány najdou své zákazníky i v České republice, stejně tak jako si své obdivovatele našly v západní Evropě (především země Beneluxu), Japonsku a v USA.

   Od roku 2014 rozšiřuji svoji obchodní činnost o e-shop, který je co do počtu nabízených položek pravděpodobně asi nejmenší, na jaký jste kdy zavítali, nicméně co do skladby zboží nabízí položky, které, troufám si tvrdit, většinou nenajdete nikde jinde u žádného z více než  58.000 internetových obchodů v ČR.

   Slušnost a vstřícnost patří od nepaměti mezi základní podmínky všech obchodních  a mezilidských vztahů.  Cílem každého obchodníka by měl být proto především spokojený zákazník a nikoliv výše generovaného zisku.

   Vzhledem k charakteru a úzce profilované nabídce mého sortimentu si uvědomuji, že pokud u mě nakoupíte, pak nejspíše pouze jednou. O to více je pro mě zavazující důvěra, kterou ve mě vložíte a která musí být korunována vaší spokojeností.

   Prioritou je pro mě proto pouze zákazník, který ani po letech nelituje uskutečněného obchodu, neboť jedině od takového mohu očekávat pozitivní reference, které mně mohou případně přivést z okruhu jeho známých a přátel  další potencionální zákazníky. Je tedy jasné, že není v mém zájmu jakkoliv znevěrohodnit či poškodit dosavadní dobré jméno firmy, o čemž svědčí skutečnost, že s většinou mých současných obchodních partnerů velkoobchodně spolupracuji více než 30 let.

   Pokud patříte k těm, kteří si zde žádné zboží nevyberou, přesto vám za vaši návštěvu děkuji a pevně věřím, že se na tyto stránky třeba ještě někdy v budoucnu vrátíte. Přál bych si, abyste čas tady strávený nepovažovali za ztracený, neboť, jak doufám, informace zde získané vám rozšíří povědomí o netradičních měděných zahradních fontánách a třeba vám i přinesou potřebnou inspiraci při plánování vašeho zahradního jezírka, do kterého vám přeji hodně úspěchů.

 

                                                                                                       Ing.Michal Prachař